Top Authors Of Month

نحوه نمايش مطالب: تاريخ | امتياز | بازديدها | نظرات | الفبايي
"پنتـــرا" به عنوان یکی از بزرگترین گروه‌های سبک هوی متال در تمام دوران شناخته می‌شود و تا کنون حدود ۲۰ میلیون نسخه از آلبوم‌های آن به فروش رفته‌است.
پنترا با توجه به دوری "اَنسلمو" از گروه در سال ۲۰۰۳ منحل شد. پس از آن برادران ابوت گروه دمیج‌پلَن را تشکیل دادند.در ۸ دسامبر ۲۰۰۴ دیمبگ دارل در حال اجرا روی صحنه با دمیج‌پلن به وسیله گلولهٔ ناتان گیل کشته شد
و به این شکل تمام امیدها برای شکل‌گیری دوبارهٔ پنترا از بین رفت.

Pantera - Full Album (MP3 320 + iTunes Version)

 Music Quality: I-Tunes Rip
هقت آلبوم استودیویی فوق العاده گروه Secret Garden با کیفیت آیتیونز

مجموعه ای که باید تو آرشیو باشه!

Secret Garden – Studio Albums (iTunes Version) – 1995-2011

 Music Quality: I-Tunes Rip
هیوستون فعالیت هنری خود را از خوانندگی در سبک‌های کلیسایی و سول آغاز کرد. مادر او، سیسی هوستون، خواننده موسیقی کلیسایی بود و دی دی وارویک و دیان وارویک، خواننده، هنرپیشه و مجری مشهور تلویزیون آمریکا، دختر عمه او بود. خود ویتنی نیز دخترخوانده آرتا فرانکلین، از مشاهیر بزرگ آواز و موسیقی معاصر آمریکا بود.

وی پس از آن مدتی به عنوان مدل در عرصه مد فعال بود و برای مدتی نیز به عنوان هم‌خوان به همراه ستارگان موسیقی به روی صحنه رفت.
اما در نهایت صدای قوی و انعطاف پذیر او و قابلیت حیرت‌انگیزش در خواندن نت‌های بالای موسیقی او را به خواننده‌ای منحصربه‌فرد و سرشناس تبدیل کرد.
کتاب رکوردهای جهانی گینس در سال ۲۰۰۹ رکورد «پرجایزه‌ترین هنرمند زن تاریخ» را به نام ویتنی هیوستون ثبت کرد. او طی بیش از سه دهه فعالیت هنری‌اش ۴۱۵ جایزه دریافت کرد.


Whitney Houston - Full ALbum (iTunes Version)

 Music Quality: I-Tunes Rip
فول البوم (Discography) سارا مک‌لاکلن خواننده خوش صدا با کیفیت iTunes Version

Sarah Ann McLachlan خواننده و ترانه سرای کانادایی است.شناخته شده با صدای سوپرانو و آهنگ هایی با اشعار موزون، تا سال 2006 در حدود 40 میلون آلبوم از وی به فروش رفته‌است.پر فروش‌ترین آلبوم او سرفیسینگ برایش 2 جایزه گرمی (از 4 کاندیدایی) و 2 جایزه جونو به ارمغان آورده‌است.


Sarah Mclachlan - Full Album (iTunes Version) - 1988 - 2011
Red Hot Chili Peppers - Discography (iTunes Version) - 1984-2011

 Music Quality: I-Tunes Rip


 اين مطلب توسط ImLoSeR در تاريخ 5 March 2014 ويرايش شد.
علت ويرايش: کیفیت آیتونز اضافه شد.
مجموعه 5 آلبوم استدیویی

Chris Brown - Discography (2005 - 2012)

 Music Quality: I-Tunes Rip
"آلیس این چینز" نام یکی از «گروههای بزرگ دوران گرانج» است. این گروه هوی متال در سال ۱۹۸۷ در سیاتل آمریکا بنیانگذارده شد.
در سال ۲۰۰۲ جسد بیجان لین استیلی(خواننده و ترانهسرای اصلی) که بر اثر مصرف همزمان کوکائین و هروئین درگذشته بود، در آپارتماناش در سیاتل پیدا شد.
در پی مرگ استیلی فعالیت گروه برای مدتی متوقف شد ولی آنها در سال ۲۰۰۵ با یک خوانندهٔ جدید بهنام ویلیام دوال کارشان را از سر گرفتند و در سال 2009 آلبوم استودیویی سیاهی جای خود را به آبی میدهد را روانه ی بازار کرد.


Alice In Chains - Full Album (iTunes Version)

 Music Quality: I-Tunes Rip
دیسکوگرافی(البوم شناسی) بیانسه (iTunes Version)

تمامی البوم های استدیویی بیانسه معروف به ملکه RnB


Beyonce - Full Album(iTunes Version) - 2003 - 2013

 Music Quality: I-Tunes Rip
مجموعه The Albums که ۲۲ اکتبر ۲۰۰۸ در فروشگاه آیتیونز قرار گرفت و شامل 8 آلبوم استودیویی گروه موفق «آبا» بصورت ری مستر شده و ۲ آلبوم دیگر که شامل Bonus Track ها هست، می باشد. که برای راحتی کاربرا بصورت تفکیک شده قرار گرفته.

آبا (ABBA، مخفف نام اعضای گروه: Agnetha ،Benny ،Björn ،Anni-Frid) پرفروش‌ترین گروه موسیقی پاپ دههٔ ۷۰ میلادی بود. این گروه سوئدی در سال ۱۹۷۲ با حضور بنی اندرسون و بیورن اولواس آهنگ‌سازان گروه، و به‌ همراه اَنی-فریدا «فریدا» لینگستِد و اجنتا فالتسکوگ خوانندگان گروه، در استکهلم شکل گرفت و تا سال ۱۹۸۲ به فعالیت خود ادامه داد. آلبوم‌های آبا در مجموع بیش از ۳۷۰ میلیون نسخه فروش داشته‌ است. این گروه همچنان سالانه نزدیک به سه میلیون نسخه از آلبوم‌های خود را به فروش می‌رساند.

ABBA – The Albums (iTunes Bonus Track Version) [Remastered] – Albums – 2008 (1973-1981)

 Music Quality: I-Tunes Rip
دیروز 17 January تولد 29 سالگی "سیمون سیمونس" خواننده گروه سیمفونیک متال هلندی "اپیکا" بود.
میتونید کل آلبوم های استدیویی این گروه رو با کیفیت آیتونز دانلود کنید.

Epica - Full Album  (iTunes Version)

 Music Quality: I-Tunes Rip
Prev. Page 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 Next Page

Recent Forum Posts